PayID Казино

PayID Казино

 • 7Bit Казино
  Методи на депозити:
  NetellerWire TransferInteracGiroPayZimpler
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.4
  Добредојдовте бонус
  5000 دولار أمريكي أو 5BTC+ 100 FS
  +18 | Само нови играчи
 • EmuCasino Казино
  Методи на депозити:
  Bank Wire TransferEutellerEcoPayzNetellerTrustly
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.4
  Добредојдовте бонус
  شراء $ 1 احصل على 20 دولارًا بقيمة 20 دولارًا بالإضافة إلى 480 دولارًا/480 دولارًا على الودائع الأربعة التالية
  +18 | Само нови играчи
 • Wolfy Казино
  Методи на депозити:
  RippleRapid TransferiDebitNetellerTrustly
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.1
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 300 يورو ، مكافأة الإيداع الأولى
  +18 | Само нови играчи
 • Uptown Pokies Казино
  Методи на депозити:
  PayIDNeosurfBitcoinBank Wire TransferMasterCard
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.2
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ إلى $/250 € + 100 يدور المكافأة ، 1st Depost Bonus Certified Casino
  +18 | Само нови играчи
 • Cleopatra Казино
  Методи на депозити:
  UnionPayEthereumCoinsPaidLAVA payPaysafe Card
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.1
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 4000 دولار/4000 دولار ، كازينو مكافأة الإيداع الأولى
  +18 | Само нови играчи

PayID Казина: Најчесто поставувани прашања

Што е PayID?

PayID е глобална платформа за плаќања која обезбедува брз и сигурен начин на пренесување на пари преку меѓународните банкарски системи.

Дали можам да ги користам услугите на PayID за депозит во онлајн казина?

Да, многу онлајн казина дозволуваат користење на PayID како метод за депозитирање на средства во играчки сметки.

Кои казина прифаќаат PayID?

Многу онлајн казина, вклучувајќи ги и некои од најпопуларните, прифаќаат PayID како метод на плаќање.

Кои се предностите на користењето на PayID во онлајн казина?

Предностите на користењето на PayID во казино вклучуваат брзина на трансакциите, сигурност, повишана приватност и удобност.

Како да го користам PayID како метод на плаќање во онлајн казина?

За да го користите PayID како метод за плаќање на онлајн казина, морате да отворите играчка сметка и да го изберете методот на плаќање PayID. Внесете ги потребните информации и потврдете го депозитот.

Која е минималната и максималната граница на депозит со PayID во онлајн казина?

Минималната и максималната граница за депозит со PayID во онлајн казина може да варира зависно од казиното и од земјата во која се наоѓате.

Колку време ќе треба да се процесира депозитот со PayID во онлајн казина?

Процесирањето на депозитот со PayID во онлајн казина обично е многу брзо и се извршува во рамките на неколку минути до еден час.

Дали користењето на PayID за депозит во онлајн казина бара наплата на некоја надомест?

Не, користењето на PayID за депозит во онлајн казина не бара наплата на било какви надомести или такси.