ADP Казино

ADP Казино

 • Treasure Mile Казино
  Методи на депозити:
  GiroPayMasterCardBitcoinNetellerBank Wire Transfer
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.3
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ إلى $/150 يورو
  +18 | Само нови играчи
 • 5Dimes Казино
  Методи на депозити:
  ReloaditSkrillNetellerBitcoinMoney Order
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.2
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 400 دولار
  +18 | Само нови играчи
 • CasinoChan Казино
  Методи на депозити:
  MaestroBitcoin CashEthereumEcoPayziDebit
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.2
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 300 دولار + 100 يدور المكافأة
  +18 | Само нови играчи
 • Hell Spin Казино
  Методи на депозити:
  MasterCardPaysafecardCashtoCodeJetonPerfect Money
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.4
  Добредојдовте бонус
  200 ٪ حتى 500،00 يورو مكافأة الإيداع الأول
  +18 | Само нови играчи
 • Greenspin Bet Казино
  Методи на депозити:
  TetherVisaEthereumPaysafe CardNeosurf
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.4
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ يصل إلى 200 يورو + 150 يدور حرة
  +18 | Само нови играчи

ADP Казина: Најчесто поставувани прашања

Што е ADP?

ADP е казино депозит најплата која ја овозможува компанијата ADP.

Како можам да го користам ADP како метод за депозит во казината?

За да го користите ADP како метод за депозит во казината треба да изберете ADP како опција за депозит и да ја следите постапката за пополнување на информациите. Треба да имате соодветен ADP профил за да може да ја користите оваа опција.

Колку време ќе помине за да се процесира мојот депозит преку ADP?

Обработката на вашето плаќање преку ADP обично трае само неколку минути. Меѓутим, времетраењето може да варира во зависност од казиното и од брзината на ADP процесот.

Кои казина го прифаќаат ADP како метод за депозит?

Неколку казина го прифаќаат ADP како метод за депозит, но не е достапен во сите казина. Проверете ги опциите за депозит во казиното и видете дали е достапен ADP.

Кои се предностите на користење на ADP како метод за депозит?

Користењето на ADP како метод за депозит има неколку предности. Тоа е брз и ефикасен начин за пренос на пари во казиното. Исто така, ADP е сигурен метод за плаќање со голем број на безбедносни мерки за заштита на личните и финансиските податоци.

Која е минималната и максималната сума која можам да ја депозитирам преку ADP во казиното?

Минималната и максималната сума на депозитите преку ADP во казиното варира во зависност од казиното. Обично минималната сума е околу 10 долари, додека максималната сума може да варира од 1.000 до 10.000 долари.

Кои се трошоците за користење на ADP како метод за депозит?

Трошоците за користење на ADP како метод за депозит можат да варираат во зависност од казиното. Меѓутим, во повеќето случаи нема трошоци за користење на ADP за депозити во казината.