Fast Pay Казино

Fast Pay Казино

 • Mansion Казино
  Методи на депозити:
  BitcoinMasterCardLobanetVisaEntropay
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.4
  Добредојдовте бонус
  25 ٪ مكافأة مطابقة على الإيداع الأول يصل إلى 500 يورو
  +18 | Само нови играчи
 • Genesis Казино
  Методи на депозити:
  Rapid TransferOnline Bank TransferEcoPayzVisaMaestro
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.3
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ إلى $ / 100 /1000 NOK + 300 يدور إضافي على فتحة Starburst
  +18 | Само нови играчи
 • Jackpot Capital Казино
  Методи на депозити:
  BitcoinNeosurfDiscoverBitcoin CashBitcoin
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.6
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 100 دولار/100 يورو0 + 20 Spins, 1st Deposit Bonus
  +18 | Само нови играчи
 • Skol Казино
  Методи на депозити:
  TrustlyPaysafe CardPayPalVisaMasterCard
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.1
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 300 دولار + 100 Bonus Spins
  +18 | Само нови играчи

Метод за брзо плаќање на казино депозит и повлекување: преглед и водич

Содржина

Брза плата е популарна услуга за плаќање преку Интернет, особено во светот на виртуелно коцкање. Тоа е сигурен и безбеден метод на депозит и повлекување на казино, што го прави пријатно за играчите кои им даваат приоритет на брзи и безбедни трансакции во нивното искуство со игри преку Интернет.

Колку брзо плати работи

Брза плата работи како повеќето е-паричници, само тоа е прилично лесен за употреба. Започнувате со регистрација на веб -страницата користејќи ја вашата адреса за е -пошта и лозинка, што може да трае само неколку минути. Откако ќе имате сметка, можете да започнете да пренесувате средства на и од вашата онлајн сметка за казино.

Пријавувањето, како и депонирање и повлекување на средства со брза плата е бесплатно. Сепак, мала такса за повлекување се применува на некои трансакции. Депозитите и повлекувањата се потребни неколку минути за да се завршат, во зависност од онлајн казиното во кое играте.

 • Минимална сума на депозит: 10 долари
 • Максимална сума на депозит: 4000 УСД
 • Минимална сума на повлекување: 20 УСД
 • Максимална сума на повлекување: 4000 УСД

Една од уникатните карактеристики на Брза плата е опцијата корисниците да се регистрираат користејќи ги своите профили на социјалните медиуми од Фејсбук, Твитер и Google+. Покрај тоа, брзата плата поддржува повеќе валути, вклучувајќи УСД, ЕУР, РУБ, АУД, КАД и многу други.

Придобивки и карактеристики на брза плата како метод на депозит и повлекување во казино

Користењето брза плата како метод на депозит и повлекување на казино доаѓа со неколку придобивки и карактеристики:

Инстант депозити - Брза плата овозможува моментални депозити, така што играчите не мора да чекаат долго за да започнат да ги играат своите омилени игри.

Без напор повлекувања - Повлекувањето се исто толку лесни и брзи, трае само неколку минути пред играчите да можат да уживаат во нивната заработка.

Најсовремена безбедност - Брза плата користи напредна технологија за да ги заштити чувствителните информации и трансакциите на корисниците.

24/7 Поддршка за клиенти - За поддршка, Fast Pay нуди разговор во живо, е -пошта и телефонска поддршка 24/7, осигурувајќи дека корисниците можат да добијат помош секогаш кога имаат проблеми.

Казина кои прифаќаат брза плата

Со оглед на популарноста и корисноста на брзата плата, не е изненадување што многу онлајн казина го прифаќаат овој начин на плаќање. Повеќето од овие казина имаат изградено солидна репутација во индустријата, промовирајќи безбедност, безбедност и одлично искуство со игри. Играчите можат да изберат меѓу следниве врвни казини преку Интернет кои прифаќаат брза плата:

 • Топ казино 1
 • Топ казино 2
 • Топ казино 3
 • Топ казино 4
 • Топ казино 5

Дали е брза плата за вас?

Ако имате приоритет на брзи и безбедни трансакции, тогаш брзата плата би можела да биде совршен начин на плаќање преку Интернет за вас. Лесно е за употреба, лесно достапна и широко прифатена од казината со највисоко рангирање.

Како и да е, вреди да се напомене дека овој начин на плаќање може да не биде најдобриот избор за високи ролери заради релативно нискиот максимален износ на депозит и повлекување.

Заклучок

Брза плата е силен кандидат во индустријата за услуги за плаќање преку Интернет и сигурна опција за оние кои сакаат да играат онлајн игри со казино. Неговата брзина, транспарентност и безбедност го прават совршен избор за играчи кои ценат удобно, брзо и фер искуство со игри. Со брза плата, играчите можат да се фокусираат на забава и победа без да се грижат за безбедноста на нивните пари.

Fast Pay Казина: Најчесто поставувани прашања

Што е брза плата?

Брза плата е начин на плаќање што им овозможува на корисниците да прават моментални депозити и повлекувања во казината преку Интернет.

Како работи брзата плата?

Брза плата работи со поврзување на вашата банкарска сметка или кредитна картичка со вашата онлајн сметка за казино. Потоа можете да ги пренесете средствата веднаш во или од казиното со само неколку кликања.

Дали е безбедна брза плата за употреба?

Да, брзата плата е безбедна за употреба. Услугата користи напредни протоколи за криптирање и безбедност за да се обезбеди дека вашите лични и финансиски информации се чуваат безбедни во секое време.

Дали има такси за користење брза плата?

Додека некои онлајн казина може да наплатат такса за обработка за користење на брза плата, самата услуга не наплатува никакви такси за депозити или повлекувања.

Кои се границите за депозити и повлекувања со брза плата?

Границите за депозити и повлекувања со брза плата варираат во зависност од казиното онлајн. Сепак, повеќето казина имаат минимални и максимални износи на депозити и повлекување што се јасно наведени на нивната веб -страница.

Може ли да користам брза плата на мојот мобилен уред?

Да, можете да користите брза плата на вашиот мобилен уред. Многу онлајн казина имаат мобилни апликации или веб-страници со оптимизирани мобилни телефони кои го олеснуваат користењето брза плата во движење.

Колку време е потребно за пренесување на средства со брза плата?

Трансферите со брза плата обично се моментални, што значи дека можете веднаш да започнете да играте во вашето омилено онлајн казино.

Што се случува ако не успее трансакцијата за брза плата?

Ако трансакцијата за брза плата не успее, треба да контактирате со тимот за поддршка на клиенти на онлајн казино за помош. Тие ќе можат да ви помогнат да утврдите што тргна наопаку и како да го решите проблемот.