PayLevo Казино

PayLevo Казино

 • 22Bet Казино
  Методи на депозити:
  PayeerYandex MoneyEntercashSkrillAstroPay Card
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.1
  Добредојдовте бонус
  مكافأة 122 ٪ تصل إلى 300 يورو
  +18 | Само нови играчи
 • Wheelz Казино
  Методи на депозити:
  MasterCardMuchBetterEcoPayzVisaGigaDat
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.9
  Добредојдовте бонус
  20 Bonus Spins on Sign-up + 100 ٪ حتى 300 يورو + 100 Bonus Spins
  +18 | Само нови играчи
 • Prime Казино
  Методи на депозити:
  SpeedcardEcoPayzCLICK2PAYWire TransferTicket Premium
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.3
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ تصل إلى 200 يورو + 15 عابر نقدي على 15 Dragon Pearls Slot Weekly لمدة 4 أسابيع
  +18 | Само нови играчи
 • NetBet Казино
  Методи на депозити:
  Fast Bank TransferQIWINetellerBank Wire TransferBoku
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.4
  Добредојдовте бонус
  150 ٪ حتى 150 يورو
  +18 | Само нови играчи
 • Stake Казино
  Методи на депозити:
  Bitcoin CashBitcoinPaylevoDogecoinLitecoin
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.2
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 500 دولار
  +18 | Само нови играчи

PayLevo како метод за депозит во казина - Основни информации

Содржина

PayLevo е популарен метод за депозит во онлајн казина, кој е достапен за користење во различни земји. Оваа услуга ви дозволува да направите депозити во онлајн казина со помош на мобилниот телефон, а потоа да ги платите на крајот на месецот на вашата мобилна фактура.

PayLevo има бројни предности како метод за депозит во онлајн казина, вклучувајќи го брзина на обработка, ниски трошоци и сигурност. Подолу ќе разгледаме повеќе детали за PayLevo како метод за депозит во казина.

Предности на PayLevo како метод за депозит во казина

PayLevo има неколку предности како метод за депозит во казина, вклучувајќи го следново:

 • Брзина на обработка - депозитите со PayLevo се обработуваат многу брзо, што ви дава можност да почнете да играте одма по направен депозит.
 • Ниски трошоци - PayLevo нуди ниски трошоци за вршење на трансакции, што го прави добро поволен за сите играчи што играат во онлајн казино.
 • Сигурност - PayLevo е многу безбеден метод за депозит, бидејќи нуди неколку нивоа на сигурност за да заштити вашето приватност и информации за плаќање.

PayLevo како метод за депозит и повлекување во казина

PayLevo е универзален метод за депозит во казина, но тековно не е достапен како метод за повлекување на вашите добивки. Ова значи дека најверојатно ќе треба да користите алтернативен метод за повлекување на вашите добивки. Иако ова може да претставува проблем, на среќа, постојат многу други методи за повлекување на вашите добивки во онлајн казина.

Како да нанесете депозит со PayLevo во онлајн казино?

Депозитирањето со PayLevo во онлајн казина е едноставно и брзо:

 • Изберете онлајн казино кое прифаќа PayLevo како метод за депозит.
 • Изберете опцијата за депозит и изберете PayLevo.
 • Внесете го износот на депозитот и стиснете на копчето \"Депозитирај\".
 • Пратете го кодот за потврда до PayLevo преку мобилниот телефон.
 • Депозитот ќе биде обработен од страна на онлајн казинот, и со тоа ќе може да започнете со играње на вашата омилена казино игра.

Заклучок

PayLevo е одличен метод за депозит во казина, со многу предности во споредба со други методи за депозит. Иако не е достапен како метод за повлекување на вашите добивки, PayLevo е и покрај тоа многу популарен метод за депозит во онлајн казина.

PayLevo Казина: Најчесто поставувани прашања

Што е PayLevo?

PayLevo е метод за плаќање што бележи тековен кредит, со кој може да се прават исплата во реално време.

Дали може да се користи PayLevo за депозит во казино?

Да, PayLevo може да се користи како метод за депозит во казино.

Кои казина го прифаќаат PayLevo?

Многу казина го прифаќаат PayLevo како метод за депозит. Сепак, најдоброто е да го проверите соодветниот сајт за казино да видите дали го нудат PayLevo.

Колку време е потребно за извршување на трансакцијата со PayLevo?

Трансакциите со PayLevo се извршуваат во реално време, така што парите ќе бидат достапни на вашиот сметка во казиното многу брзо, обично за неколку минути.

Дали е сигурно да се користи PayLevo како метод за депозит во казиното?

Да, PayLevo го користи најнапредното шифрирање за заштита на вашите лични податоци, така што е сигурен метод за депозит во казино.

Колку може да се депозитира со PayLevo во казино?

Одберете колку сакате да депозитирате, а најчесто горната граница е околу 10.000 евра на трансакција.

Дали има некои трошоци или комисии за употребата на PayLevo за депозит во казино?

Да, PayLevo има некои трошоци и комисии за користење на нивната услуга, али тоа зависи од казиното каде што депозитирате.

Дали можам да го користам PayLevo како метод за исцелување на моите добивки?

Не, PayLevo не може да се користи како метод за исплата на добивки во казиното, тој е достапен само за депозит.