POLi Казино

POLi Казино

 • Virtual City Казино
  Методи на депозити:
  PostepayYandex MoneyWebMoneyMultibancoRapid Transfer
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.7
  Добредојдовте бонус
  200 ٪ حتى 1000 SEK + 50 يدور على الإيداع الأول (10 يدور في اليوم للأيام الخمسة المقبلة)
  +18 | Само нови играчи
 • Scatterhall Казино
  Методи на депозити:
  PicpayLitecoinOpen BankingSofortRipple
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.6
  Добредојдовте бонус
  200 ٪ مكافأة مطابقة تصل إلى 7000 دولار + 30 يدور مجاني على لعبة كبيرة
  +18 | Само нови играчи
 • Music Hall Казино
  Методи на депозити:
  TrustlyClickandBuyNetellerMasterCardMasterCard
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.9
  Добредојдовте бонус
  400 ٪ حتى 40 + 5 آثار (بقايا واحدة كل يوم لمدة 5 أيام)
  +18 | Само нови играчи
 • Vegas Palms Казино
  Методи на депозити:
  Przelewy24EZIPayEcoPayzMonetaEPS
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.1
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 400 دولار
  +18 | Само нови играчи
 • Rich Reels Казино
  Методи на депозити:
  ClickandBuyEcoPayzMaestroPostepayInstant Bank Transfer
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.5
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 100 دولار/100 يورو0 + 20 Spins, 1st Deposit Bonus
  +18 | Само нови играчи

Како да вложите во онлајн казино со POLi метода за депозит

Содржина

Еден од најголемите предизвици кога станува збор за онлајн казина е наоѓањето на правилната метода за депозит. Со множеството опции што ги има, често е тешко да одберете една. Во овој член, ќе ви претставиме најнова POLi метода за депозит која е добро регулирана, лесна за користење и безбедна.

Што е POLi и како работи?

POLi е онлајн мобилна метода за плаќање во која не се користат кредитни или дебитни картички. Оваа метода можност е достапна за жителите на Австралија и Нов Зеланд, а е достапна и за некои други земји. POLi извршува трансакции преку мрежата на банките со што се чува безбедноста. Вашата лична финансиска информација (пароли, PIN, корисничко име и т.н.) се заштитени. Со POLi методата, нема поврзани трошоци, што значи дека ќе бидете во можност да ја искористите целата сума депозит.

 • Полекво за користење
 • Beзбедна и безопасна метода за депозит
 • Без скриени трошоци

Како се врши депозит со POLi?

Пред да направите депозит со POLi, треба да проверите дали вашата банка ја поддржува методата. Внесете ја сумата за депозит и изберете ја банката каде што иматерачун во која можете да извршите трансакција. Ако имате повеќе од еден сметка во иста банка, треба да го селектирате соодветната сметка. Добивате потврда и после завршување на трансакцијата, сумата отидува во онлајн казиното. Според онлајн казино и државата во која се наоѓате, времето на трансакција може да варира. Обично, наведеното време е во рок од 24 часа.

Кога станува збор за повлекување со вашата POLi метода за депозит, процесот е сличен, но целосно обратен. Селектирајте ја правилната сметка и внесете ја сумата за повлекување. Вашата банка ќе добие средства во најбрзото време можни.

Зошто да користите POLi метода за депозит во онлајн казина?

Седум со осум жители на Австралија и Нов Зеланд се користат POLi како метода за плаќање во најразлични веб страници, вклучувајќи ги и онлајн казина. Еден од најголемите предности на POLi е тоа што метата не бара даденост за движењата на вашата банка. Без проценти и скриени трошоци, оваа метода може да биде достапна за сите онлајн играчи кои сакаат да ги користато. Ова е лесна метода за полагање во онлајн казино која не бара многу од вашето време.

 • Не се воспоставува барање за банкарска динамика
 • Нема скриени трошоци
 • Fast and efficient deposit and withdraws capabilities

Заклучок

Користењето на POLi е една од лесните и безбедните методи за депозит во вашиот онлајн казино сметка кои може да ги искористите во секое време. Оваа метода конечно е упатство кон повеќе од освојувањето според различните предности кои ја прават процедурата полесна и брза, со постојано подобрување на корисничко искуство.

POLi Казина: Најчесто поставувани прашања

Што е POLi Казина?

POLi е метод за плаќање кој овозможува ревностно и безбедно онлајн плаќање во казино

Како можам да го користам POLi во казина?

За да го користите POLi, прво треба да симнете соодветната апликација. Потоа, морате да имате соодветен баланс на вашата тековна сметка или кредитна картичка.

Кои казина го прифаќаат POLi како метод на плаќање?

Постојат его многу казина што го прифаќаат POLi како метод на плаќање, како што се PlayAmo, CasinoChan, BitStarz, SpinSamurai, MelBet, и многу други.

Има ли некакви целобројни такси за користење на POLi во казина?

Нема целобројни такси aко користите POLi во казина. POLi не бара никакви дополнителни наплати, но би можело да има мали такси од вашата банка или кредитна картичка.

Дали е безбедно да се користи POLi за плаќање во казина?

Да, користењето на POLi е безбеден метод на плаќање во казина, затоа што најновите технологии на шифрирање и заштита на приватноста се вклучени во процесот.

Колку време е потребно да се процесираат трансакциите со POLi во казина?

Трансакциите со POLi се процесираат многу брзо и едноставно во казината. Обично, вашата трансакција ќе биде процесирана веднаш кога ќе ја потврдите.

Како се контактира корисничка поддршка ако имам некакво помош со POLi во казина?

Секое казино има своја корисничка поддршка за да ги помогне во случај на проблеми со поли. Можете да ги контактирате преку е-пошта, телефон, или чет

Како можам да се најавам и да го користам POLi во казина?

Спротивно на некои други методи на плаќање во казина, POLi не бара ниту еден вид на најава. Edno казино доволува на корисниците наладаоници да прават поставувања без да ја даваат својата преку @. Други Казино на друга страна имаат регитсрација.