BankLink Казино

BankLink Казино

 • 1xBet Казино
  Методи на депозити:
  EutellerSvyaznoyWallet OnePerfect MoneyPrivat24
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.7
  Добредојдовте бонус
  200 ٪ حتى 400 دولار
  +18 | Само нови играчи
 • SBOBet Казино
  Методи на депозити:
  eNETSNetellerNetellereKontoSantander
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.8
  Добредојдовте бонус
  150 ٪ حتى 500 دولار
  +18 | Само нови играчи
 • Slots Magic Казино
  Методи на депозити:
  TrustPayClickandBuyEPSVisaZimpler
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.1
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 1000 يورو
  +18 | Само нови играчи
 • William Hill Казино
  Методи на депозити:
  EcoPayzNetellerTrustPayWebMoneyPrzelewy24
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.8
  Добредојдовте бонус
  200 ٪ حتى 200 جنيه إسترليني
  +18 | Само нови играчи

BankLink: Казиното депозит метод кој што ја подобрува Вашата онлајн игра

Содржина

Казино милениците за време на онлајн игра подеднакво го ценат квалитетот и безбедноста на направените депозити. Во тој смисла, одлучувањето за избор на безбеден формат на депозит на казино е многу битен. Со цел да ги одбраните најделотворните возможности за депозит, денес ќе Ви го претставиме BankLink како еден од најбрзо растечките и најсигурни методи за депозит коишто се достапни во интернет казината.

Што е BankLink?

BankLink како депозит метод е многу едноставен, брз и безбеден формат за онлајн депозит. Се базира на фактот дека ги користи своите кленти-банки како примарен канал за трансфер на пари. Корисникот, одбирајќи да користи BankLink за направениот депозит, ја избира својата кленти-банка, внесува назнака за износ на депозитот и испраќа затражување до банката за да се направи трансферот. Како корисник, Вие ќе бидете пренасочени да чекате да добиете потврда од Вашата банка, која на свој ред со помош на BankLink ќе го испрати депозитот до Вашето казино сметка во реално време.

За разлика од другите методи на депозит коишто можат да земат неколку дена, BankLink е беспрекорен во брзина на трансфер и доаѓа со квалитетна заштита на Вашите финансиски податоци. Додатокм до тоа, интегрирањето на логиката на банките го прави BankLink најсигурен метод на пазарот, бидејќи Вие никогаш нема да имате пряк физички контакт и ќе работите со доверлив компјутерен сервер.

BankLink се користи како метода за казино депозит

Како депозит метод, BankLink може лесно да се користи во многу онлајн казина. Овој метод е достапен за корисниците на повеќето повеќето банки во Македонија. За разлика од другите методи на депозит, кај BankLink не се одбира ѕид на банката за направен депозит, туку со помош на самото казино, одбирате банка и го направувате депозитот во работно време на соодветната банка која ја користите. Некои казина могат да го подмират кумарот на ден, но некои го подмират потенцијалниот доход на играчите на неделен или месечен степен, со што играчите можат да ги направат своите депозити со основа на дневно инсистиран баланс на банката.

Поголемиот дел од онлајн казината со задоволство ги преземаат BankLink како метод за депозит поради предностите кои ги нуди тој ишто включуваат: брзина на трансферот, лесност на употреба, безбедност и голема аудиенција на корисници на банки. Вадејќи го зборот за клиентела, со BankLink казина реално успеваат да ги одобрат играчите коишто користат одредени типови на банки и коишто го нудат BankLink како формат за депозит и подигање на својата сметка.

BankLink е идеален за подигање на казино сметка

Покрај користењето на BankLink како метод за депозит, овој метод е идеален и за подигање на казино сметката. Кога го користите BankLink за подигање на добивка, процесот е многу брз и е сосема лесен. Одбирате го соодветното казино, одбирате ја банката каде што се наоѓат вашите средства за повлекување, ставувате го износот кој што сакате да го повлечете и важечки го процесот. За разлика од другите методи за подигање, BankLink користи ги напредните алгоритми за криптирање на финансиските трансакции, така што Вашите приватни податоци за трансакцијата се заштитени и безбедни во секое време.

 • Еден од главните положителни карактеристики на BankLink е та дека Вие можете во било кое време да го користите вашиот личен BankLink акаунт, без потреба да се договарате со банката по експрес чек или банкарски трансферари. Ова е многу удобно за лицата коишто прават повеќе перформанси, како запнати играчи во онлајн казината.
 • Оваа предност на BankLink поставува и граници за максимален и минимален износ, што значи дека имате го сигурен на преносот на средствата во оптимален трансфер од банката на казиното, како и за поединечни мовуви

BankLink-- канал на депозит и подигање низ казино платформи

BankLink е прифатен со голем број на онлајн казина по целиот свет, а во Македонијта тој е достапен во голем број на банки. Некои платформи нудат и ексклузивни дисконтни пакети само за корисниците коишто користат BankLink како метода за депозит и подигање. Како носител на личен BankLink акаунт, најверојатно Ќе бидете пренасочени до нив за актуелни промотивни пакети коишто се однесуваат на онлајн казина. Употребата на BankLink гордо е препорачана популарни туристички блендскопски клупски и на казина(Kazino Stars, Veneto Casino и др). За Вашиот најбезбеден BankLink депозит, предлагаме избор на опција казино со докажани постојаности и безбедност со висок квалитетен систем на заштита на податоците и гаранција за соодветна заштита на вашите депозити и повлекувања.

Conclusion

Примерите подобри наслови на најдобар казино сајтови, како и одвоените промотивни пакети коишто се достапни со BankLink, го чинат тој привлечен метод на депозит и подигање на средства за секое казино. Главните предности коишто BankLink ги нуди на играчите вклучуваат брзина на трансфер, лесност на користење и безбедно место за направениот депозит. Додатоци на тоа, BankLink е идеален и за подигање на средства од казино сметки и може да се користи од најширока популарна група на корисници налик на другите најмоќни методи на пазарот. Ако сте заинтересирани да направите депозит на BankLink во казино, ќе бидете изненадени од лесноста на процесот и моменталниот приказ на новците на вашата онлајн казино сметка. Без разлика дали само започнувате со онлајн казина или сте долго време играч во овој сектор, BankLink е еден од најбрзо растечките и најбезбедните методи за депозит коишто треба да го разгледате.

BankLink Казина: Најчесто поставувани прашања

Што е Банк-линк?

Банк-линк е метод за наплата која овозможува директен трансфер на средства од банка на казино играчкиот профил.

Кои банки го поддржуваат Банк-линк?

Многу банки го поддржуваат овој метод на наплата, како што се: Комерцијална банка, Стопанска банка, Тутунска банка, НЛБ Тутунска банка, Охридска банка, ДелтаКредит Банка, итн.

Како може да го користам Банк-линк за да ги внесам парите во казино?

За да го користите Банк-линк, потребно е да имате активен банкарски профил во една од поддржаните банки и да изберете Банк-линк како метод на наплата при казино депозит.

Колку е времето што е потребно за обработка на трансферот на средства?

Обработката на трансферот на средства преку Банк-линк може да потрае од неколку минути до неколку часа во зависност од банката и казиното.

Има ли некоја минимална или максимална сума за депозит преку Банк-линк?

Некои казина можат да имаат минимална или максимална сума за депозит преку Банк-линк, но ова зависи од казиното кое го користите.

Дали Банк-линк се наплаќа со некакви дополнителни такси?

Обично Банк-линк не се наплаќа со дополнителни такси, но има некои банки или казина кои може да вратат мала сума од парите за трансфер.

Дали Банк-линк е безбеден метод на наплата за казино депозит?

Да, Банк-линк е безбеден метод на наплата за казино депозит, бидејќи не зафаќа да се внесуваат банкарски податоци во казино профилот. Сите трансакции се извршуваат директно преку банкарскиот профил на играчот.

Дали Банк-линк може да се користи за повлекување на средства од казиното?

Не, Банк-линк е метод на наплата кој е наменет исклучиво за депозити на казино профилот, и тоа значи дека не може да се користи за повлекување на средства од казиното.