FundSend Казино

FundSend Казино

 • Barbados Казино
  Методи на депозити:
  MaestroEnterCashEPSSkrill 1-TapEuteller
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.3
  Добредојдовте бонус
  150 ٪ حتى 500 دولار
  +18 | Само нови играчи
 • Slots Magic Казино
  Методи на депозити:
  TrustPayClickandBuyEPSVisaZimpler
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.1
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 1000 يورو
  +18 | Само нови играчи
 • Prime Казино
  Методи на депозити:
  SpeedcardEcoPayzCLICK2PAYWire TransferTicket Premium
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.3
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ تصل إلى 200 يورو + 15 عابر نقدي على 15 Dragon Pearls Slot Weekly لمدة 4 أسابيع
  +18 | Само нови играчи
 • Karamba Казино
  Методи на депозити:
  ClickandBuyEntropayNetellerUkashTrustly
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.9
  Добредојдовте бонус
  200 ٪ تصل إلى 200 يورو + 100 يدور إضافي ، مكافأة الترحيب ، من كازينو كارامبا
  +18 | Само нови играчи
 • MrMega Казино
  Методи на депозити:
  UkashSofortSkrillBank DraftNeteller
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.9
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 150 يورو + 100 يدور المكافأة (على الإيداع الثاني والثالث)
  +18 | Само нови играчи

Фондс се како метод на депозит и повлекување на казино - сè што треба да знаете

Содржина

Ако сте играч на казино преку Интернет, знаете колку е важно да имате сигурен и безбеден начин на плаќање. Една опција што можеби ќе сакате да ја земете во предвид е FundsEnd. Основана во 2011 година, FundsEnd е давател на услуги за плаќање кој е специјализиран во индустријата за коцкање преку Интернет. Во оваа статија, ние ќе детализираме сè што треба да знаете за користење на FundsEnd како метод на депозит и повлекување на казино.

Придобивките од користењето на FundsEnd како метод на депозит во казино

FundsEnd нуди неколку предности кога станува збор за правење депозити на вашата сметка за казино преку Интернет:

 • Безбедност: FundsEnd е безбеден начин на плаќање кој ги користи најновите технологии за криптирање за да ги чувате вашите лични и финансиски информации безбедни.
 • Брзина: Депозитите со FundsEnd се обработуваат веднаш, така што можете веднаш да започнете да ги играте омилените игри во казино.
 • Погодност: FundsEnd ви овозможува да направите депозити директно од вашата банкарска сметка, без потреба од кредитна картичка или е-парична сметка.
 • Ниски такси: FundsEnd наплаќа ниски такси за трансакции, што го прави прифатлива опција за играчи на казино преку Интернет.

Придобивките од користењето на FundsEnd како метод за повлекување на казино

Повлекувањето на вашите добивки со FundsEnd е исто толку брзо и безбедно како и правењето депозити. Еве неколку придобивки што може да ги очекувате:

Брзина: Повлекувањето со FundsEnd се обработуваат брзо, за да можете да пристапите до вашите добивки без да чекате премногу долго.

Безбедност: FundsEnd ги користи најновите безбедносни мерки за да се осигури дека вашите лични и финансиски информации се заштитени во секое време.

Флексибилни опции за повлекување: FundsEnd нуди повеќе опции за повлекување, вклучително и директен трансфер на банка.

Како да се користат Fundsend како метод на депозит и повлекување на казино

Користењето на FundSend како метод на депозит и повлекување на казино е лесно:

 1. Регистрирајте се за сметка на FundsEnd на официјалната веб -страница.
 2. Поврзете ја вашата банкарска сметка со вашата сметка на FundsEnd.
 3. Посетете ја страницата за касио за казино преку Интернет и изберете FundsEnd како ваша опција за депозит или повлекување.
 4. Следете ги упатствата на екранот за да го завршите процесот на депозит или повлекување.
 5. Вашиот депозит или повлекување ќе се обработи веднаш во повеќето случаи.

Заклучок

Севкупно, FundsEnd е сигурен и безбеден начин на плаќање за играчи на казино преку Интернет. Неговите предности вклучуваат брзо време на обработка, ниски такси и флексибилни опции за повлекување. Ако барате сигурен начин на плаќање за вашите трансакции преку казино онлајн, FundsEnd дефинитивно вреди да се размисли.

FundSend Казина: Најчесто поставувани прашања

Што е FundsEnd?

FundsEnd е метод за депозит во казино, кој им овозможува на играчите да вршат моментални плаќања преку Интернет од нивната банкарска сметка на нивната сметка во Казино.

Како работи FundsEnd?

Играчите избираат FundsEnd како најпосакуван начин на плаќање во касата на казиното, внесете го износот што сакаат да го депонираат и да се најават на нивната банкарска сметка преку FundsEnd за да ја овластат исплатата. Депонираните средства веднаш ќе бидат кредитирани на нивната сметка во Казино.

Дали FundsEnd е безбеден и безбеден начин на плаќање?

Да, FundsEnd користи напредна технологија за криптирање за да ги заштити личните и финансиските информации на играчите и сите трансакции се обработуваат безбедно и приватно.

Дали има такси поврзани со користење на средства за депозити во казино?

Да, FundsEnd наплаќа мала такса за секоја трансакција, што може да варира во зависност од казиното и локацијата на играчот.

Дали FundsEnd е достапен за повлекување?

Не, FundsEnd е само метод на депозит и не може да се користи за повлекување. Играчите ќе треба да изберат различен начин на плаќање за да ги повлечат своите добивки од казиното.

Кои се минималните и максималните ограничувања на депозитите за FundsEnd?

Минималните и максималните ограничувања на депозитите за FundsEnd можат да варираат во зависност од казиното, но повеќето казина овозможуваат минимални депозити од 10 или 20 € и максимални депозити од 1.000 или повеќе евра.

Кои земји имаат право да користат FundsEnd како метод на депозит во казино?

FundsEnd е достапен за играчи во голем број земји во светот, вклучувајќи ги Велика Британија, Европа, Канада, Австралија и други региони. Сепак, достапноста може да варира во зависност од казиното и локацијата на играчот.

Дали има некои бонуси или промоции достапни за користење на FundsEnd во онлајн казина?

Многу онлајн казина нудат посебни бонуси или промоции за користење на FundsEnd како метод на депозит, како што се бонуси за совпаѓање, бесплатни вртења или други награди. Играчите треба да ја проверат страницата за промоции на казиното или да контактираат со поддршка на клиентите за да дознаат повеќе.