STICPAY Казино

STICPAY Казино

 • Drift Казино
  Методи на депозити:
  SofortWebMoneyDogecoinGiroPayBank Wire Transfer
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.1
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 100 يورو + 20 يدور على فتحة مينوتور
  +18 | Само нови играчи
 • Woocasino Казино
  Методи на депозити:
  DogecoinNetellerMaestroBitcoin CashInterac
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.1
  Добредојдовте бонус
  300 ٪ حتى 500 يورو
  +18 | Само нови играчи
 • Casinonic Казино
  Методи на депозити:
  SticPayEcoPayzSkrillCoinsPaidPaysafe Card
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.3
  Добредојдовте бонус
  200 ٪ لا يوجد حد لمكافأة التسجيل
  +18 | Само нови играчи
 • BetWinner Казино
  Методи на депозити:
  Perfect MoneyBitcoinDogecoinJeton WalletAstroPay Card
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.2
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 500 دولار
  +18 | Само нови играчи
 • Bitfiring Казино
  Методи на депозити:
  InteracEcoPayzMasterCardSkrillEcoPayz
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.3
  Добредојдовте бонус
  إيداع 1 - 125 ٪ حتى 100 يورو
  +18 | Само нови играчи

STICPAY - Одење и донација во казино

Содржина

STICPAY е електронски начин на одење и донација во казино. Тој е уникатен поради своите безбедни и брзи трансакции, што го прави популарен помеѓу казина на мрежа и неговите играчи. STICPAY е еден од најдобрите начини за трансакции во светот на онлајн казина. Оваа услуга нуди се во многу земји, што ја прави многу пожелна.

Карактеристики на STICPAY

STICPAY е еден од најбрзите начини за смена на капитал во онлајн казина. Има некои од следните карактеристики:

 • Брзо: Најдоброто од STICPAY е што трансакциите се обработуваат веднаш, што значи дека вие можете да уживате во играта без оглед на тоа колку брзо сакате да одете во играта.
 • Безбедно: Процесот на трансакција на STICPAY е многу безбеден. Користи се многу напредна технологија за заштита на информациите за кредитната карта. Ова овозможува секогаш да сте сигурни дека никој не може да ги види вашиот личен, финансиски податок.
 • Лесно: Процесот за донација во онлајн казино со STICPAY е многу лесен. Вие само треба да внесете информации за вашата банковна сметка и да направите депозит на вашата онлајн сметка.

Предности на STICPAY како метод за одење и донација во казино

STICPAY нуди многу предности како метод за одење и донација во казино, некои од нив се:

 • Ниски такси: Кога користите STICPAY, плаќате многу ниски такси. Кога направите трансакција во казино со STICPAY
  • Неочекувани такси: Користењето на STICPAY е многу финасиски стабилно како метод за одење и донација во казино. Никогаш нема да искочи неочекувана трансакциска такса.
  • Брзина: Трансакциите со STICPAY се обработуваат веднаш, што значи дека можете да играте веднаш откако направите донација
  • Меѓународно прифатливост: STICPAY е прифатен во многу земји. Ова значи дека можете да го користите ова како метод за одење и донација во онлајн казино каде и да сте.

  Страници за казина што го прифаќаат STICPAY

  Оваа услуга на наплата на казина онлајн се користи многу широко во многу казина. Како онлајн сервис за донација на кредит карти, тоа е многу ефикастен и е она што ја прави популарна предноста на многу играчи, имено брзината и безбедноста што ја нуди услугата.

  Како да го користите STICPAY

  STICPAY е многу лесен да се користи. Единственото што треба да направите е да креирате сметка на STICPAY преку која ќе направите своја донација. Потоа треба да направите депозит на вашата STICPAY сметка со вашата банковна сметка. Кога имате доволно кредити на вашата STICPAY сметка, можете моментално да ги користите за да направите депозит во вашето познато казино за игра. Тоа е одличен начин да ја максимизирате својата игра, успех и шанси за добивка.

  Заклучок

  STICPAY е безбеден, брз и ефикасен метод за одење и донација во казино онлајн кој секогаш го нуди најдоброто квалитет. Ако сакате да играте во казино онлајн, тогаш STICPAY е еден од најбрзите, најбезбедни и најефикасните начини за направа вашите донации

STICPAY Казина: Најчесто поставувани прашања

1. Како можам да го депонирам својот казино биланс преку STICPAY?

Во депозит секцијата на казиното, изберете STICPAY како метод на депонирање и следете ги потребните чекори за да го завршите депозитот.

2. Колку е минималниот и максималниот износ на депозитот со STICPAY?

Минималниот износ на депозитот со STICPAY е обично околу 10 долари, но тоа може да се разликува во зависност од казиното. Максималниот износ може да биде значително поголем и обично зависи од статусот на вашата сметка во STICPAY.

3. Која валута се користи за депозити со STICPAY?

STICPAY прифаќа различни валути, вклучувајќи ги и евро, долари, јен и други. Меѓутоа, валутата за депозитот зависи од казиното и може да биде одредена во моментот на депозитот.

4. Колку брзо можам да започнам да играм по депозитот со STICPAY?

Депозитот со STICPAY е обично инстантен, што значи дека вашиот казино биланс ќе биде променет моментално. Но, може да дојде до забава ако казиното има било каква додатна проверка за поставениот депозит.

5. Дали постои некакви такси за користење на STICPAY за депозити на казино?

Обично нема такси за направените депозити со STICPAY, но може да се наплатат од некои казина или од самата STICPAY. Но повеќето казина ги покриваат овие такси од своја страна.

6. Дали можам да ја користам STICPAY и за повлекување на мојата победа од казиното?

Да, повеќето казина дозволуваат повлекување со STICPAY, но треба да проверите дали тоа е можно во казиното во кое играте и какви се овластувањата за повлекување со СТИКПАИ.