Money Transfer Казино

Money Transfer Казино

 • Casino Moons Казино
  Методи на депозити:
  POLiBank Wire TransferPaysafe CardEcoPayzWebMoney
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.5
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 200 دولار
  +18 | Само нови играчи
 • SportingBet Казино
  Методи на депозити:
  Paysafe CardBank Wire TransferMoney TransferSwitchEcoPayz
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.5
  Добредојдовте бонус
  200 ٪ حتى 300 دولار
  +18 | Само нови играчи
 • Box24 Казино
  Методи на депозити:
  EcoPayziDEALBitcoinBank Wire TransferPOLi
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.8
  Добредојдовте бонус
  100 ٪ حتى 200 دولار
  +18 | Само нови играчи
 • Spartan Slots Казино
  Методи на депозити:
  POLiWebMoneyiDEALMasterCardSkrill
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.7
  Добредојдовте бонус
  200 ٪ حتى 200 دولار
  +18 | Само нови играчи
 • Golden Euro Казино
  Методи на депозити:
  Money TransferSkrillPaysafe CardNeosurfNeteller
  и повеќе...
  Рејтинг
  9.8
  Добредојдовте бонус
  200 ٪ حتى 1000 يورو
  +18 | Само нови играчи

Money Transfer Казина: Најчесто поставувани прашања

Како може да направам депозит во казино со Мани Трансфер?

За да направите депозит со Мани Трансфер, треба да се пријавите во својот профил на казиното и да изберете опцијата \"Депозит\". Потоа, изберете Мани Трансфер како начин на плаќање и следете ги инструкциите за брзо и безбедно пренесување на парите.

Колку време треба да се процесира депозитот со Мани Трансфер?

Времето на обработка на депозитот со Мани Трансфер може да варира во зависност од банката или казиното, но во најголем број на случаи до депозитот доаѓа меѓу 1 и 5 работни денови.

Кои банки се поддржани за Мани Трансфер?

Мани Трансфер работи со многу различни банки ширум светот. За да видите да ли вашата банка е поддржана, треба да проверите на веб-страницата на Мани Трансфер или на казиното каде што играте.

Дали постојат некакви додатни трошоци за користење на Мани Трансфер во казиното?

Во најголем број на случаи, казината не ги набиваат дополнителните трошоци за користење на Мани Трансфер за депозит. Меѓутоа, може да има одредени трошоци од вашата банка или провајдерот на Мани Трансфер.

Дали можам да ја користам Мани Трансфер за да ја повлечам својата победа од казиното?

Многу казина дозволуваат Мани Трансфер за повлекување на победите. Потребно е да проверите во опцијата \"Повлекување\" во вашиот профил на казиното и да следите ги инструкциите за извршување на трансферот.

Кои валути могат да се користат за депозит со Мани Трансфер?

Мани Трансфер работи со многу различни валути, вклучувајќи ги евро, долари, фунти, јени и уште многу други. Проверете го соодветниот казино-оператор за технички детали.